Про зв’язок поколінь в Запорізькому геріатричному пансіонаті

09.10.2018

В Запорізькому геріатричному пансіонаті зберігають і примножують добрі традиції колективу. Адміністрація та профспілкова організація в цьому єдині і переконані, що без поваги до минулого важко забезпечити успіхи у сьогоденні та  майбутньому. В установі існує зв'язок поколінь. Важливу роль в ньому виконують ветерани. Вони шановані учасники всіх заходів. Восени, інтервалом в місяць, відзначаються два свята - Міжнародний день громадян похилого віку, День ветеранів і професійне - День працівника соціальної сфери. В пансіонаті  у вказані дні завжди чекають на колег, які вийшли за заслужений відпочинок.

Нещодавно в установі відзначили подяками ветеранів галузі Юрія Плієнко та Вячало Миколу.

Тепла, дружня атмосфера. що склалася в колективі  безумовно розповсюджується на пожильців установи, у буквальному сенсі - підопічних.

Зараз їх 214 особи, з них 100 жінок. Є сімейні пари. Деякі одружились вже в пансіонаті. Всім підопічним надаються якісні й різноманітні послуги, забезпечене  чотириразове харчування, у тому числі дієтичне, гарантована кваліфікована медична допомога, організоване цікаве дозвілля, діють гуртки по інтересам. Щороку в установі з’являється щось нове чи в сфері технічного обслуговування і комфортного побуту та лікування, чи в культроботі, працетерапії, громадському житті.

На фото зустріч з ветеранами, які тримають подяки від керівництва пансіонату і профспілки.