Про засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги

07.03.2018

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (далі – Департамент) Світлана Абдурахманова взяла участь у засіданні робочої групи з питань гуманітарної допомоги Запорізької облдержадміністрації, яке відбулося під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна. 

Комісія розглянула заяву стосовно передачі легкового автомобіля у власність члену сім’ї померлої особи з інвалідністю, яка отримала  зазначений транспортний засіб в якості гуманітарної допомоги. Після смерті сина з інвалідністю до Департаменту звернулась його мати щодо безоплатного переоформлення автомобіля у власність. Згідно з порядком забезпечення інвалідів автомобілями гуманітарний автомобіль після смерті особи з інвалідністю передається безоплатно члену сім’ї за умови спільної реєстрації

Так само надійшла пропозиція стосовно передачі у власність особам з інвалідністю автомобілів, які були визначені гуманітарною допомогою після закінчення десятирічного строку їх експлуатації

За підсумками обговорення члени комісії вирішили рекомендувати голові облдержадміністрації надати дозволи на безкоштовне переоформлення зазначених автомобілів у власність.

Також до робочої групи з питань гуманітарної допомоги надійшли пакети документів від Запорізької обласної організації Всеукраїнської молодіжної організації «Спілка молодих християн України» щодо визнання вантажів лікарняних ліжок та матраців з Німеччини гуманітарною допомогою. Ці ліжка використовувались, але придатні до подальшої експлуатації, відповідають стандартам і вимогам. Члени комісії зійшлися на рішенні рекомендувати голові облдержадміністрації визнати вантаж, який надійшов до Запорізької обласної організації Всеукраїнської молодіжної організації «Спілка молодих християн України» гуманітарною допомогою. Вказаний вантаж буде  у найближчий час розподілено між медичними закладами області для потреб ліжково – хворих.