Про засідання комісії з питань надання адресної грошової допомоги

11.03.2019

11.03.2019 року відбулося засідання комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складих життєвих обставинах під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Світлани Абдурахманової. В заході взяли участь інші структурні підрозділи Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради та комунальної установи «Комп’ютерний інформаційно - обчислювальний центр» ЗОР.

      На засіданні  було розглянуто заяви про надання матеріальної допомоги відповідно до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах у 2018-2019 роках, затвердженого розпорядженням голови Запорізької обласної державної адімінстрації 13.03.2018 №130.

       Стосовно отримання допомоги у робочому порядку заявникам буде персонально надіслане коротке текстове повідомлення з номеру «DOPOMOGA» на номер мобільного телефону, зазначений у заяві.

Фото додається.