Про відкриття інклюзивного спортивного майданчика

13.06.2018

Директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Світлана Абдурахманова взяла участь в урочистому відкритті на території Центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю в місті Мелітополь першого в області інклюзивного спортивного майданчику.

На заході були присутні керівники міста й області, представники громадськості.

Відкриття та обладнання сучасного майданчику стало можливим завдяки співпраці з німецькою організацією міжнародного співробітництва GIZ, яке діє за дорученням уряду Німеччини в рамках підтримки територій, які прийняли вимушених переселенців з окупованих областей України. Реалізація соціального проекту по створенню спортмайданчика стартувала у 2016 році.

Зазначений Центр вибрано німецькою стороною не випадково - щорічно він обслуговує близько 350 осіб з інвалідністю, у тому числі  40 переселенців. Всього в  місті Мелітополь і Мелітопольському районі зареєстровано 1900 сімей переселенців.

На майданчику розмістились десятки вуличних тренажерів, поле для баскетболу, волейболу, міні - футболу, а також інтерактивні куточки для дозвілля найменших відвідувачів.

Новий спортивний майданчик готовий прийняти не лише  відвідувачів Центру, але і  жителів міста та найближчих районів. Планується, що на ньому будуть відбуватись масові спортивні заходи.

Концепція інклюзивного майданчику  розроблена спільними зусиллями з громадськістю так, щоб він був корисним людям з різноманітними потребами та інтересами.

У виступі Світлана Абдурахманова підкреслила злагоджену, конструктивну роботу органів місцевого самоврядування у досягненні поставленої мети, побажала натхнення, мирного неба та впевненості в завтрашньому дні, тепло подякувала всім громадським організаціям, які опікуються проблемами соціально - вразливих верств населення.

Присутні на заході висловлювали вдячність німецьким друзям та усім причетним до відкриття спортивного майданчика.

Дітям різних вікових категорій дуже сподобався майданчик, вони почали опробовувати тренажери та ігрове поле задовго до закінчення офіційної частини.