Про «Гарячу телефонну лінію»

12.10.2018

В роботі «Гарячої лінії»  комунальної установи «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради взяла участь заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації - начальник управління соціальних гарантій, державної соціальної допомоги Катерина Кривошей.

Під час спілкування громадяни порушували різноманітні питання, які належать до компетенції органів соціального захисту населення. Зокрема, багато з них цікавились порядком надання пільг та компенсацій, умовами отримання «Пакунків малюка». Перед настанням опалювального сезону? як і очікувалось, більшість звернень стосувалась призначення житлових субсидій та змін, що сталися в цій Програмі.

Розмова відбулася відверта і плідна. Жителі області мали можливість отримати кваліфіковані роз’янення на все, що їх цікавило, висловлювали свої пропозиції та зауваження.

Конструктивне, на професійному рівні спілкування з громадянами у процесі «Гарячої лінії» сприяло оперативному розв’язанню їх проблем, подальшому активному залученню малозабезпечених категорій населення до участі у заходах надання соціальної допомоги на державному та місцевому рівнях.