Проведення круглого столу в рамках реалізації проєктів

02.12.2019

29.11.2019 о 10.00 год в приміщенні КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради за ініціативою Громадської правозахисною організацією «Егіда-Запоріжжя». відбулося засідання за круглим столом в рамках реалізації проєктів «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми» та «Здійснення громадського контролю за виконання політики протидії торгівлі людьми в Запорізькій області у 2019році», в якому взяла участь начальник відділу оздоровлення, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Дроздова.

Метою заходу було обговорення проблеми торгівлі людьми на рівні відповідальних суб’єктів Запорізької області; виконання наявних законодавчих та інституційних механізмів Національного механізму взаємодії; забезпечення виявлення, пере направлення та надання комплексу послуг постраждалим від торгівлі людьми; презентація звіту про реалізацію заходів щодо виконання в області Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

У заході також брали участь представники правоохоронних органів, громадських організацій, структурних підрозділів облдержадміністрації: департамент освіти і науки, служба у справах дітей та інші запрошені.

У своєму виступі на заході Ольга Дроздова проінформувала про виконання Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки (рішення Запорізької обласної ради № 57 від 26.01.2017) в частині «Протидія торгівлі людьми» за 2018 - 2019 роки. Разом з тим, зазначила про необхідність покращення взаємодії суб’єктів, у сфері протидії торгівлі людьми.

Захід пройшов в діловій, конструктивній атмосфері всі учасники були направлені на усунення причин та умов, що призводять до ситуації торгівлі людьми, виявлення імовірно постраждалих осіб та пере направлення їх для отримання допомоги.