Проведення засідання за «круглим столом» з питань соціально-психологічної реабілітації учасників АТО

16.05.2018

В обласній державній адміністрації відбулося засідання за «круглим столом» з питань соціально-психологічної реабілітації учасників АТО за участі начальника управління соціальних послуг та соціального забезпечення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – Герасименко Вікторії Володимирівни.

Вікторія Володимирівна ознайомила присутніх з новим Порядком проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 № 1057.

Відповідно до вищезазначеного Порядку учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності самостійно обирають суб’єкт надання послуг із психологічної реабілітації.

Далі укладається тристоронній договір між структурним підрозділом з питань соціального захисту населення, учасником АТО/постраждалим учасником Революції Гідності та суб’єктом надання послуг із психологічної реабілітації.

На теперішній час до структурних підрозділів соціального захисту населення для проходження психологічної реабілітації  звернулось 346   учасників АТО.

Для реалізації заходів із психологічної реалізації Запорізькій області виділені кошти у розмірі 848 тис. 700 гривень, у тому числі 30 тис. 314 гривень на компенсацію вартості проїзду до реабілітаційних установ.

Наразі триває робота щодо організації заходів з надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО.