Новорічні та Різдвяні свята у комунальній установі «Запорізький геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради (надалі - Пансіонат)

09.01.2018

У Запорізькому геріатричному пансіонаті відбулися ряд заходів до Новорічних та Різдвяних свят, які пройшли в яскравій, веселій, дружній та незабутній атмосфері. Жодний підопічний не залишився без уваги та святкового настрою. Приміщення Пансіонату вбрали новорічним прикрасами. В холі встановили справжню живу красуню ялинку, а в їдальні штучну 3-метрову ялинку, які прикрасили яскравими іграшками, гірляндами та новорічною мішурою.

19.12.2017 р. до підопічних на свято Святого Миколая завітав концертмейстер Запорізької дитячої школи мистецтв № 2 Галахов Г.П., який порадував піснями та грою на баяні. Всі бажаючі мали можливість замовити улюблену пісню та проспівати її разом.

22.12.2017 р. адміністрація та профспілковий комітет Пансіонату провели святкові збори трудового колективу, на яких директор пансіонату Гончаренко Галина Андріївна підвела підсумки роботи за минулий 2017 рік та розповіла про перспективи та плани на майбутній 2018 рік. Всіх працівників привітали з новорічними святами Дід Мороз із Снігуронькою. Діти працівників отримали від профспілкового комітету солодкі подарунки.

28.12.2017 р. для підопічних був організований та проведений святковий «Новорічний вогник», на якому директор пансіонату привітала підопічних з новорічними святами, а хор ветеранів Комунарського району «Космєя» провів новорічний концерт.

29.12.2017 р. підопічних навідали молоді люди із громадськості міста. Вони підготували новорічні привітання та пісні, солодкі пригощання. Але справжнім подарунком були ляльки, зроблені власними руками майстринею Нестеренко Оленою, які вона від щирого серця подарувала підопічним.

05.01.2018 р. для підопічних був організований похід у сучасний кінотеатр в ТРЦ «Аврора». Вони з великим захопленням подивилися сучасну мелодраму зі всіма спецефектами ( об’ємний звук та зображення). Ця благодійна акція під назвою «Поведи бабусю в кіно» організована приватною особою.

Всі підопічні отримали солодкі подарункові набори до Нового року та Різдва Христова, які святково у кожну кімнату приніс Дід Мороз та Снігуронька.