Добрі справи

04.09.2017

Небайдужі серцем, молоді, але вже ветерани, - члени  громадської організації «Запорізьке обласне об'єднання «Інвалідів та ветеранів АТО» та Запорізького обласного відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Ветерани за Україну» започаткували з власної ініціативи добру справу. За підтримки Науково-Виробничої Фірми «Міда ЛТД» та керівництва ОСББ за адресою вул. Космічна, 101 у двох під’їздах були облаштовані пандуси для людей з інвалідністю, які близько 10 років знаходяться у своїх квартирах на інвалідних візках. Їхні рідні та близькі висловили подяку громадській організації за цю благодійну справу. На черзі – облаштування пандусу у Південному мікрорайоні Комунарського району м. Запоріжжя для дитини на інвалідному візку.

Отримала широку підтримку ініціатива цих громадських формувань провести у м. Запоріжжя фестиваль української творчості патріотичного спрямування «З вірою в Україну!» Для проведення фестивалю з бюджету виділено 34,8 тис. грн. відповідно до обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки.

Обидві організації, які очолює Овчаренко Андрій – людина цілеспрямована, щира, з активною життєвою позицією, є членами обласної координаційної ради громадських об'єднань і організацій по роботі з громадянами, які потребують соціальної підтримки і приймають активну участь у її діяльності.