В області тривають перевірки діяльності комунальних установ системи соціального захисту населення

17.05.2018

В Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (далі – Департамент) створена постійно діюча комісіїя з перевірки діяльності інтернатних установ системи соціального захисту населення. До складу косімії увійшли представники Департаменту, Запорізької обласної ради, Запорізької обласної організації Професійної спілки працівників соціальної сфери України та депутати.

Протягом 2018 року здійснено перевірки комунальної установи «Веселівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради та комунальної установи «Запорізький дитячий будинок-інтернат» Запорізької обласної ради.

16 травня 2018 року комісія відвідала комунальну установу «Бердянський геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради (далі – Пансіонат). Перевірка проводилась шляхом огляду приміщень, у яких проживають та отримують послуги підопічні (харчування, медична допомога, соціальні послуги тощо), опитування підопічних та працівників, вивчення внутрішньої документації пансіонату. 

         За результатами проведеної перевірки з директором та працівниками пансіонату було проведено нараду, під час якої було надано пропозиції та рекомендації щодо усунення виявлених порушень і недоліків.