Вітаємо з ювілеєм Базарного Володимира Ілліча.

13.07.2017

Вітаємо з ювілеєм Базарного Володимира Ілліча.

13 липня цього року виповнилось 70 років Базарному Володимиру Іллічу – заслуженому працівнику соціальної сфери України.

Розпочиналась трудова біографія ювіляра традиційно: після школи він вступив до Воронезького лісотехнічного інституту, після закінчення якого отримав спеціальність – інженер технолог.

Потім Володимир Ілліч працював на різних посадах та в різних галузях: слюсарем – наладчиком, майстром на деревообробному заводі, начальником відділу праці виправно – трудової установи, начальником цеху, начальником планово – виробничого відділу, директором фабрики. Але, на глибоке переконання нас, друзів і колег, вся зазначена діяльність була лише увертюрою  його входження у 1986 році до соціальної сфери. На посаді директора Бердянського геріатричного пансіонату Базарному В.І. знадобились всі попередні  знання та досвід. За майже тридцять років його роботи на вказаній посаді новобудови в установі тривали безперервно.  Було введено в експлуатацію сучасний житловий  корпус з концертною залою, новий харчоблок, ґрунтовно реконструйовано інший корпус, медичний пункт  та численні служби, які забезпечують життєдіяльність пансіонату, проведено благоустрій території.

Володимир Ілліч – ветеран системи, відзначений званням «Заслужений працівник соціальної сфери» залишається носієм традицій системи і хранителем її цінностей..

Базарному В.І.  притаманні чудові професійні якості та хист організатора. Його діловитість, наполегливість у досягненні мети, ініціативність і, одночасно,  людяне ставлення до оточуючих сприяли створенню в колективі атмосфери згуртованості та взаєморозуміння. Любов до людей і ерудиція роблять Володимира Ілліча цікавим та змістовним співрозмовником, а вроджене почуття гумору і оптимізм дозволяють йому знаходити компромісне рішення у складних ситуаціях, долати труднощі, додають наснаги.

З нагоди особистого свята всі, кому випала нагода працювати або спілкуватись з ювіляром, висловлюють на його адресу глибоку вдячність за  вірність обраній справі, приязнь та високу духовність.

Шановний Володимире Іллічу, працівники і ветерани соціальної сфери Запорізької області зичать Вам  міцного здоров’я, миру, гарного, святкового настрою, щастя, затишку та статків у домі, гордості за нащадків,  приємних подій і зустрічей, прихильності долі за добрі діла, виповнення сподівань.

Хай посміхається Вам життя, підтримкою та джерелом наснаги буде оточення щирих та люблячих людей, кожний день насичений цікавими маленькими відкриттями.