Акція Не будь дитиною - пройди тест на ВІЛ

05.12.2018
Акція «Не будь дитиною, пройди тест на ВІЛ» відбулась 30 листопада 2018 року біля зупинки громадського транспорту «вул. Сталеварів». Акцію приурочили до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначають 1 грудня.
Участь в акції взяли і спеціалісти Запорізького обласного та міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а організована вона була благодійною організацією «Мережа 100% життя. Запоріжжя». Під час акції організатори спілкувалися з перехожими і розповідали про ризики і шляхи зараження ВІЛ-інфекцією. Волонтери безкоштовно роздавали запорожцям інформаційну літературу і контрацептиви.
Метою акції стало привернення уваги населення до ВІЛ-інфекції. Всі бажаючі дізналися про те, що в наш час доступні різні експрес-тестування та якщо їх регулярно проходити, то епідемія ВІЛ може бути зупинена. Також наголошувалось на тому, що знання свого статусу - це дбайливе ставлення не тільки до свого здоров'я, а й до здоров'я оточуючих.
За дві години акції безкоштовний тест на ВІЛ пройшли десятки запорожців. Після тесту, кожен отримав цукерку-соску. Потім солодощі роздали перехожим дітям.