Адреси регіональних відділень Фонду соціального захисту інвалідів

Вінницьке обласне відділення

21100, м. Вінниця, вул. Пирогова, 135-а

тел./факс (0432)-68-00-28

електронна адреса: Vinnitsia@ispf.gov.ua;

  vinfszi@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Полонський Сергій Дмитрович

 

Волинське обласне відділення

43008, м. Луцьк, пр. Писаревського, 3а

тел./факс (0332)-25-42-04

електронна адреса: Volyn@ispf.gov.ua;

avL80@meta.ua

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Шевчук Валерій Олексійович

 

Дніпропетровське обласне відділення

49101, м. Дніпропетровськ,

вул. Чкалова, 11

тел./факс (056)-744-71-29

електронна адреса: Dnipropetrovsk@ispf.gov.ua;

fszidnepr@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Новіченко Максим Анатолійович

 

Донецьке обласне відділення

фактична адреса:87515, м. Маріуполь, вул. Енгельса, 42

контактний телефон:(099)-787-90-44,

(066)998-41-31 Малявіна Тетяна Владиславівна,

(095)526-00-53 Проценко Ольга Іванівна

юридична адреса:87515, м. Маріуполь, вул. Серова, 1а

електронна адреса: doofszid@ukr.net 

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Пімонова Віра Іванівна

 

Житомирське обласне відділення

10003, м. Житомир, вул. Домбровського, 38

тел./факс (0412)-22-89-89

електронна адреса: Zhytomyr@ispf.gov.ua;

ZtOVFSZI@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Прушківський Володимир Станіславович

 

Закарпатське обласне відділення

88000, м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, 14

тел./факс (03122)-3-53-50

електронна адреса: Zakarpattia@ispf.gov.ua;

zakfszi@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Воробець Андрій Юрійович

 

Запорізьке обласне відділення

Прийом звітів від роботодавців здійснюється

за адресою: м. Запоріжжя. пр. Леніна, 152, 3 поверх, кім. 301,

тел. (0-61) 787-50-64

Алреса для звітів, які надсилаються поштою:

69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 147

електронна адреса: Zaporizhia@ispf.gov.ua;

zfszi@ukr.net;

Zvitis@ukr.net (для отримання консультацій щодо  реєстрації у відділенні, заповнення та подання звітів)

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpg директор: Огородова Тамара Миколаївна

 

Івано-Франківське обласне відділення

76006, м. Івано-Франківськ, вул. Гуцульська, 9

тел./факс (0342)-77-37-75

електронна адреса: Ivano-Frankivsk@ispf.gov.ua;

fuszi@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Жураківський Василь Юрійович

 

Кіровоградське обласне відділення

25009, м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, 7А

тел./факс (0522)-33-22-69

електронна адреса: Kirovohrad@ispf.gov.ua;

kov_fszi@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgв.о. директора: Бідна Марія Олексіївна

 

Київське обласне відділення

04655, м. Київ, вул. Глибочицька, 72

тел./факс (044)-417-53-01

електронна адреса: Kiev-Oblast@ispf.gov.ua;

kiev-oblast@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Фомічов Геннадій Артемович

 

Київське міське відділення

03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 104

тел./факс (044)-528-68-17

електронна адреса: Kiev@ispf.gov.ua;

fondkiev26@gmail.com

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpg т.в.о. директора: Хариш Михайло Ярославович 

 

Луганське обласне відділення

93010, м. Рубіжне, вул. 30 років Перемоги, 5

тел. (06453)-735-43

електронна адреса: Luhansk@ispf.gov.ua;

loofszi14@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpg Директор: Чибрисова Наталія Вікторівна

 

Львівське обласне відділення

79000, м. Львів, пл. Маланюка, 6

тел./факс (032)-261-10-01

електронна адреса: Lviv@ispf.gov.ua;

fond-lv@city-adm.lviv.ua

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Мисаковець Галина Григорівна

 

Миколаївське обласне відділення

54001, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46

тел./факс (0512)-37-47-61, -37-47-63

електронна адреса: Mykolaiv@ispf.gov.ua;

fondszi_mk@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpg директор: Чекарь Ірина Костянтинівна

 

Одеське обласне відділення

65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83

тел./факс (048)-722-52-42

електронна адреса: Odesa@ispf.gov.ua;

odessa_fszi@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Кольцов Віталій Михайлович

 

Полтавське обласне відділення

36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1

тел./факс (0532)-56-36-23

електронна адреса: Poltava@ispf.gov.ua;

poltavafszi@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Дяченко Олександр Миколайович

 

Рівненське обласне відділення

33000, м. Рівне, вул. Замкова, 10а/1

тел./факс (0362)-26-65-82, 26-58-80

електронна адреса: Rivne@ispf.gov.ua;

rov_fszi@i.ua

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpg директор: Балахно Сніжана Михайлівна

 

Сумське обласне відділення

40004, м. Суми, вул. Горького, 2

тел. (0542)-22-70-44, факс (0542)-22-33-37

електронна адреса: Sumy@ispf.gov.ua;

sumyfszi@gmail.com

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Космакова Олена Василівна

 

Тернопільське обласне відділення

46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8

тел./факс (0352)-25-54-59

електронна адреса: Ternopil@ispf.gov.ua;

tern.fond.inv@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Базилевська Ірина Віталіївна

 

Харківське обласне відділення

61022, м. Харків, майдан Свободи, 5,

Держпром 1-й під’їзд, кім.16

тел./факс (057)-757-40-77

електронна адреса: Kharkiv@ispf.gov.ua;

kharkiv_fond@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpg директор: Лещенко Наталія Олександрівна

 

Херсонське обласне відділення

73000, м. Херсон, пр. 40-річчя Жовтня, 5а

тел./факс (0552)-49-02-12

електронна адреса: Kherson@ispf.gov.ua;

khersonfszi@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpg директор: Колотинська Ірина Володимирівна

 

Хмельницьке обласне відділення

29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87

тел./факс (0382)-76-26-01

електронна адреса: Khmelnytskyi@ispf.gov.ua;

kmfusdi@ic.km.ua

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Карапозюк Василь Миколайович

 

Черкаське обласне відділення

18000. м. Черкаси, просп. Хіміків, 50

тел. (0472)-64-70-43 факс (0472)-64-91-30

електронна адреса: Cherkasy@ispf.gov.ua;

chvfczi@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Радзівіл Катерина Петрівна

 

Чернівецьке обласне відділення

58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 87-г

тел./факс (03722)-7-25-85

електронна адреса: Chernivtsi@ispf.gov.ua;

chernivtsifszi@ukr.net

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Мельничук Микола Дмитрович

 

Чернігівське обласне відділення

14017, м. Чернігів, вул. Комінтерна, 14

тел./факс (0462)-67-28-51

електронна адреса: Chernihiv@ispf.gov.ua;

fszicg@ukrpost.ua

http://www.ispf.gov.ua/Images/logo_user.jpgдиректор: Лось Ірина Іванівна